Srpen 2015


Narozeniny

31. srpna 2015 v 7:39 | bety |  Michaelova výročí
Dne 29.8. by měl náš milovaný Michael zase o rok více.
Sice to časově nestíhám, ale rozhodně nezapomínám.

Michael Jackson byl, je a stále bude tím nejvýznamnějším člověkem, nejen v dějinách hudby, ale i svoji moudrostí, genialitou, šlechetností...ale především svoji láskou. Láskou, kterou chtěl změnit svět. Láskou, která ho poháněla vpřed.
Láskou, kterou naplňoval nejen sebe, ale i celé své okolí i celý svět.
Byl andělem dobra na téhleté Zemi, který dokázal rozdávat radost a úsměv.Viděl nádheru i v těch nejjednodušejších věcech i v těch, které ostatní považovaly za obyčejné a nedokázali tu krásu vidět také.
Ačkoliv byl perfekcionista, šel pevně a odhodlaně za svým cílem.
Ikdyž jeho srdce přestalo bít, jeho odkaz i jeho duch tu žije stále s námi,jeho slova zůstanou nejen v naší paměti, ale i v naších srdcích navěky.
Michael Jackson byl vyjímečný človek, seslaný na Zem samotným Bohem, kterého bude postrádat celý svět.
Tímto bych chtěla přát vše nejlepší k narozeninám. Ikdyž tu s námi již nejsi.

Nejsi tu sice jako člověk, ale si tu s námi jako anděl a jak všichni víme, tak andělé přece žijí věčně.

Ghosts část 3.

24. srpna 2015 v 7:30 | bety |  Ghosts-krátký film
Tady je i další část GhostsSmějící se

Kapitola II.

24. srpna 2015 v 7:26 | bety |  Povídka: Láska prochází kolem děti

A vy jste kdo? aneb ,,kamarád''

Omlouvám se, ře jsem další díl dlouho nepřidala, ale dny kdy mamka jede na chvíli pryč jen tak nejsou.Ale až budu mít vlastní notebook, tak sem budu chodit častěji.To přísahám.Alex byla už jen pár metrů od parku.Doufala, že stihnou autobus.Rozlédla se kolem, aby našla Josie s dětmi.Josie seděla na lavičce a zřejmě si četla.Zrychleně vykročila k ní ,,Josie!'' zavolala.Josie se ohlédla ,,Al...už jsi tu?'' zeptala se udiveně a zavřela časopis ,,Jo jsem.můžeme vyrazit...Kde jsou děti''zarazila se, když neviděla Amandu a Willa. ,,Jsou přímo ta..''zadrhla se, když uviděla místo, kde si děti předtím hrály, prázdné. ,,Ale...před minutou tu byli!''řekla zmateně. ,,Tak kde můžou být?'' zeptala se nahlas sama sebe Alex a snažila se udržet si chladnou hlavu.Vtom je uviděla se vracet.Tolik se jí ulevilo, když zahlédla Willa a Amandu...Ale kdo to šel s nimi?Sledovala jak Will s Amandou drží nějakého pána za ruku a vedou ho směrem k ní.Rozběhla se k nim a přitiskla si je k sobě ,,Kde jste byly? Měla jsem hrozný strach!'' Will se od ní trochu odtáhl ,,Podívej, to je náš nový kamarád.''řekl a podíval se na muže, který s nimi přišel.Alex se napřímila,přitáhla si děti k sobě a podezíravě si ho prohlédla ,,A vy jste kdo, smim-li se ptát?''zeptala se trochu bojovně. ,,Oh...promiňte já se nepředstavil.Já jsem...'' ,,Jmenuje se Michael!! dokončila za něj větu Amanda.
Michael se na ni usmál ,,Ano,přesně tak.'' a natáhl k Alex ruku. ,,Směl bych znát vaše jméno?'' ,,Jmenuji se Alex.''představila se a sevřela mu ruku.Josie zaklepala Alex na rameno.Alex se za ní ohlédla a viděla jak jí naznačuje, ať s ní jde kousek stranou. ,,Promiňte.Okamžik.'' omluvila se Alex Michaelovi a šla za Josie. ,,Alex, mně je tem muž nějaký povědomí, vím že sem ho viděla v televizi, ale už nevím proč.''Alex znejistěla a ohlédla se zpět.Děti kolem něj pobíhaly a on si s nimi hrál, jakoby byl jedním z nich. ,,Radši zmizíme Josie.'' Vrátily se k nim. ,,Promiňte, ale už budeme muset jít, jinak nestihneme autobus...''zarazila se uprostřed věty a ohlížela se za odjíždějícím autobusem, který ji právě projel před očima ,,...který nám právě ujel.''hlesla. ,,No...vypadá to, že se dnes do Disneylandu nedostaneme.''oznámila dětem poraženě.Will a Amanda rázem zesmutněli.Michael sledoval ten jejich smutný výraz, který mu trhal srdce, když mu hlavou probleskl dobrý nápad. ,,A nechtěli byste odvést?'' zeptal se.Dětem se v očích zaleskla naděje a psíma očkama s prosíkem se dívaly na Alex. ,,No...já nevím.Nechceme zdržovat nebo obtěžovat...'' ,,Vůbec neobtěžujete.Udělám to rád...hlavně když je to rozveselí a nebudou smutní.'' řekl a podíval se na děti. Alex zajela pohledem také k dětem, které se na ni dívaly čím dál prosebněji. ,,Tak dobře.'' souhlasila nakonec.Děti hlasitě zajásaly a začaly poskakovat na místě, až se z toho jejich poskakování Michaelovi po tváři rozlil široký úsměv. ,,Prosím, pojďte za mnou.,, řekl a vedl je cestou na parkoviště.Děti se ho chytli za ruce, každý z jedné strany. Alex z toho neměla moc dobrý pocit. Obzvlášť když si uvědomila že směřují k poměrně dost luxusnímu autu.Alex a Josie se zavtavili vedle sebe a nervozně se jedna na druhou podívaly.
Otevřel dětem dveře auta, a ty si rychle nastoupili.Alex a Josie přistoupili blíž a on se na ně usmál ,,Prosím, až po vás mladá slečno.'' přidržel Josie dveře.Josie si nastoupila.Potom šel otevřít dveře spolujezdce ,,Prosím slečno.'' Alex ještě před nastoupením dodala ,,Ještě jednou děkujeme.'' ,,Za nic. slečno,'' Nastoupila do auta,Michael za ní zavřel dveře, obešel auto a usedl za volant.
Mezitím co děti nedočkavě koukaly z okna a Josie si četla časopis, se Michael snažil navázat s Alex rozhovor. ,,Promiňte mi mou nevhodnou otázku, ale vypadáte velice mladě na matku takhle velkých dětí.'' ,,Nejste první kdo mi tohle říká.Víte...já nejsem jejich matka.Jsem jejich sestra.Kdybych byla jejich máma, tak bych musela první dítě porodit v deseti letech.''řekla. ,,A...vaše maminka pracuje, že s vámi nemohla jet?'' zeptal se mírně zmateně. ,,Ne nepracuje.Ono to je trochu složitější.'' ,,Jistě.'' Josie začala Alex klepat na rameno ,,Al, mrkni se na tohle.'' řekla a podala jí časopis.Alex rozevřela časopis.K jejímu překvapení uviděla fotku toho samého muže, který právě seděl za volantem. Všimla si i jména. Michael Jackson.Ihned jí docvaklo o koho jde a plácla se do čela až to zabolelo. ,,Děje se něco?'' zeptal se nervozně. ,,Nic jen...'' Alex zaváhala co mu řekne ,,...jsem zapomněla, že jsem se včera chtěla na jeden film.'' zalhala.Alex začal zaplavovat pocit horka a v zrcátku viděla jak se začíná červenat...jako vždy když lhala. ,,Je vám horko?'' zeptal se starostlivě. ,,Jen trochu.'' řekla a sundala si lehkou, jeansovou bundu, aby jí uvěřil, bílí nátělník na ní jen zářil svojí barvou.

Auto zpomalovalo a s mírným škubnutím zastavilo na parkovišti. ,,A jsme tady.''

Ghosts část 2.

11. srpna 2015 v 7:10 | bety |  Ghosts-krátký film
A je tu i další část.

Ghosts část 1.

11. srpna 2015 v 7:01 | bety |  Ghosts-krátký film

Zkusím sem nějak vmísit i nějaké to video.Usmívající se

Ghosts. Krátký, jednoduchý, ale zase dobrý...teda aspoň já si to myslím. Tady je první část, přidám i ty další.

P.S. je to v češtině.


animace z videoklipů

11. srpna 2015 v 6:44 | bety |  Animky :)
Tak jsou tady další animky. Tentokrát jsem se rozhodla pro animky z videoklipů. Snad sse budou líbit.MrkajícíSmějící se


Hmmm....Blood on the dance floor.
To radši Miku nedělej!!!Usmívající seSmooth criminal.

mrky mrk.


Tenhle trik byl vždycky super!!!Koncem....to všechno začíná.